Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2017)
Kesärenkaat 4mm pintaa 18" alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat 9mm pintaa 17" aluuminivanteilla
Metalliväri
'Driver Support varustepaketti
HighTech varustepaketti
Xenon ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitn
Vetokoukku
Pysäköintitutka takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3-muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Blis
Kaistavahti
Avaimeton käynnistys
Avaimeton lukitus/avaus
Start/stop järjestelmä
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenvä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX/USB
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 226000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2020 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omamassa | 1803 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | JLO-998 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

