Skoda Octavia
Skoda Octavia (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
1-Omisteinen Suomi-Auto
Viimeisin huolto 61tkm
Kesärenkaat 6mm pintaa 18" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 8mm pintaa Continental nastat 18" Alumiinivanteilla
Columbus-audio- ja navigointijärjestelmä, 10" värillinen kosketusnäyttö
Travel Assist -paketti Sis. Mukautuvan vakionopeuden säätimen, liikennemerkkien tunnistuksen, mukautuvan kaista-avustimen ja hätätilanneavustimen
Laminoidut etusivuikkunat ja SunSet - tummennetut takasivuikkunat ja takaikkuna
Sport-alusta ja progressivinen ohjaus
Metalliväri
Led-Ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB C
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 65000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Toimintasäde | ~62 km |
| Akkukapasiteetti | 13 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2021 |
| Edellinen katsastus | 4/2025 |
| Kokonaismassa | 2163 kg |
| Omamassa | 1707 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | JME-754 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

