Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2016)
Jakohihna vahdettu 262tkm
Kesärenkaat 6mm pintaa 17" alumiinivanteilla
Talvirenkaat 8mm pintaa nastat 17" alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Iroitettava vetokoukku
Pysäköintitutka edessä ja takana
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3-Muisti toiminolla
Automaattinen ilmastointi
City Safety
Start/stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX/USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 264000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2022 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2485 kg |
| Omamassa | 1854 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | JMN-417 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

