BMW X3
BMW X3 (vm. 2022)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 44tkm
• Akun SOH 89,1% (Aviloo)
• Neliveto
• 360-Kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/jmu-804/
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinivanteet
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Steptronic-automaattivaihteisto
• Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
• Metalliväri - Mineral White
• Vakinopeudensäädin
• Ajovakaudenhallinta
• Ajotietokone
• LED-ajovalot
• Sähköinen lisälämmitin
• Parking Assistant
• Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana
• Peruutuskamera
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Istuinlämmitys edessä
• Urheiluistuimet edessä
• Nahkaverhoilu
• Navigointijärjestelmä
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• ConnectedDrive Services
• Puhelinvarustus, jossa Wireless Charging
• Sähköisesti taittuvat ulkopeilit
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Soitin
• Bluetooth
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• Connected Package Professional
• Sisä- ja ulkopeilipaketti
• Säilytystilapaketti
• BMW Live Cockpit Professional
• DAB-radioviritin
• HiFi -kaiutinjärjestelmä
• Takaluukun automatiikka
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 44000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 2.6 l/100km |
| Toimintasäde | ~48 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| Co2-päästöt | 46 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2022 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omamassa | 2065 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | JMU-804 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

