Tesla Model 3
Tesla Model 3 (vm. 2023)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
1-Omisteinen Ruotsista tuotu auto
Kesärenkaat Pirelli 19" Teslan alumiinivanteilla
Talvirenkaat kitkat 6mm pintaa 18" Teslan alumiinivanteilla
AMD Ryzen
Premium Audio äänentoistojärjestelmä
Led-Ajovalot
Bluetooth
Lämpöpumppu
Sähkötoiminen takaluukku
Navigointijärjestelmä
Mukautuva vakinopeudensäädin
Auto Pilot täysin itsestään ajava ( 3 )
Peruustuskamera 270°
Kuolleenkulman kamera
Langaton puhelimen latausalusta
Lasikatto
Nahkaverhoiltu istuimet
Sähkösäätöiset kuljettajan ja matkustajan istuimet muisti toiminnolla
Apple Car Play / Android Auto
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Törmäys varoitin
Liikennemerkin tunnistin
Ajotapa valitsin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton Avaus / Lukitus
Automaattiset kaukovalot
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Led-Päivä ajovalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Radio
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeuden ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
2x Avain
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 53000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 258 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| Toimintasäde | ~629 km |
| Akkukapasiteetti | 78 kWh |
| Kokonaismassa | 2232 kg |
| Omamassa | 1919 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | JOK-796 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

