Mitsubishi Outlander PHEV
Mitsubishi Outlander PHEV (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Viimeisin huolto 102tkm
Kesärenkaat 6mm pintaa Nokian Hakka Blue 18" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 8mm pintaa nastat 17" Alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkasisusta
Sähkösäätöiset istuimet
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Kaistavahti
Törmäysvaroitin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 106000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 99 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Toimintasäde | ~45 km |
| Akkukapasiteetti | 13.8 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2023 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2390 kg |
| Omamassa | 2014 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | KVJ-379 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

