Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC (vm. 2018)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Talvirenkaat Hankook nastat pintaa 10mm 18'' Mersun alumiinivanteilla
Kesärenkaat Nokia pintaa 5mm 18'' alumiinivanteilla
Merkkiliikkeen huoltokirja, Viimeisin huolto 119tkm
Premium Business varustepaketti
Intelligent Light System Led-Ajovalot
Bluetooth
Sähköinen vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Urheiluistuimet
Osittain sähkösäätöiset penkit
Automaattinen ilmastointi
Brake assist
Kuljettajan vireysvahti
Alamäkiavustin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-Päivä ajovalot
Aktiiviset kaarrevalot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
CD-Soitin
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 128000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 155 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.9 s |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~33 km |
| Akkukapasiteetti | 87 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2018 |
| Edellinen katsastus | 4/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2605 kg |
| Omamassa | 2025 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | LOO-752 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

