Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2018)
Michelin CrossClimate 2 Pintaa 6mm 19'' Mercedes Benz alumiini vanteilla
Avantgarde Ulko & Sisä varustepaketti
Metalliväri
MultiBeam Led-Ajovalot
Bluetooth
Navigaattori
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Sähköinen vetokoukku
360° Kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Ambient lightning
Nahka-Kangas verhoillut urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet 3-Muisti toiminolla
Ilma-alusta (Air-Matic)
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Jarrutus avustin
Automaattiset kaukovalot
Avaimeton käynnistys
Start / Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmajousetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 288000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 231 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 137 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2022 |
| Edellinen katsastus | 11/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2570 kg |
| Omamassa | 2005 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | LRV-997 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

