Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2018)
Kesärenkaat 4mm pintaa Michelin 17" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 6mm pintaa 15" Alumiinivanteilla
Led-Ajovalot
Bluetooth
Ambiente lightning
Navigaattori
Sähköisesti taitettava vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
Hätäjarruavustin
Kuljettajan vireysvahti
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 195000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 217 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.9 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2024 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
| Omamassa | 1780 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | LSV-292 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

