BMW 530
BMW 530 (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat 7mm pintaa 18" BMW Alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nokia kitkat 5mm pintaa 18" Alumiinivanteilla
Soh 85,4%
Led-ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
Apple Car Play / Android Auto
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Osittain sähkösäätöiset kuljettajan ja matkustajan istuimet
Mukautuva vakionopeudensäädin
Navigointijärjestelmä
Sähkökäyttöinen vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Lämmitettävä ohjauspyörä
Akkukäyttöinen lisälämmitin ajastimella ( Blow by heater )
Ambiente tunnelma sisävalaistus
Pysäköintikamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Osittain sähkösäätöinen kuljettajan ja matkustajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Langaton latausalusta
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Ajotapa valitsin
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-päivä ajovalot
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 180000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~57 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2024 |
| Edellinen katsastus | 2/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2550 kg |
| Omamassa | 2021 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | LSX-499 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

