Volvo V60
Volvo V60 (vm. 2025)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Viimeisin huolto 19tkm
Metalliväri
Led-Ajovalot
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / puhelin ohjauksella ( VOC )
Digimittaristo
Bluetooth
Navigaattori
App-Connect
Volvo on call
Sähköinen vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkökäyttöinen/Handsfree takaluukku
Nahkaverhoiltu Urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet 2-Muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton Avaus/Lukitus
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitetttävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2025 |
| Mittarilukema | 19000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 257 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~91 km |
| Akkukapasiteetti | 18.8 kWh |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2530 kg |
| Omamassa | 2064 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | MZL85Y |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

