Toyota Corolla
Corolla 1,6 VVT-i Linea Sol 4ov MultiMode * Vetokoukku* Automaattinen ilmastointi*
5990 €
+ toimistokulut 299 €
Toyota Corolla (vm. 2007)
Kiinnostuitko? Ota yhteyttä ja kysy rohkeasti tarjousta myyjältämme Elmeri Nieminen 044 400 0011
Kesärenkaat Nokia 4mm pintaa 15" Toyotan alumiinivanteilla
Talvirenkaat Hankook nastat 7mm pintaa Toyotan alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 221tkm
Metalliväri
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Irroitettava vetokoukku
Ajotietokone
Rattivaihteet
Monitoimi ohjauspyörä
Isofix
Penkinlämmittimet
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 221000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 91 kW |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 157 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2/2007 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1760 kg |
| Omamassa | 1335 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Rekisteritunnus | NHE-236 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
5990
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

