Mercedes-Benz A
Mercedes-Benz A (vm. 2012)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
3-Omisteinen Suomi-Auto
Viimeisin huolto 120tkm
Kesärenkaat 6mm pintaa Nokian 16" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 8mm pintaa Nokian 15" Nastat Alumiinivanteilla
Metalliväri
Bluetooth
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Vakionopeudensäädin
Nahka / Kangas verhoiltu istuimet
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Monitoimi ohjauspyörä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 127000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 70 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2012 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 595 kg |
| Kokonaismassa | 1740 kg |
| Omamassa | 1245 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | NHZ-170 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

