Opel Insignia
Opel Insignia (vm. 2014)
Suomi-auto
3-Omisteinen
Viimeisin huolto 203tkm
Kesärenkaat Sava 7mm 17" Opelin alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat 17" Opelin alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Webasto
Bluetooth
Navigaattori
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Kattokaiteet
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-soitin
AUX/USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan suojaverkko
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 211000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2014 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2255 kg |
| Omamassa | 1733 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | NJL-826 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

