Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC (vm. 2017)
3-Omisteinen Suomi-Auto
Talvirenkaat Michelin nastat 6mm pintaa 18" Alumiinivanteilla
Kesärenkaat Bridgestone 6mm pintaa 18" Alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-Ajovalot ( Led Intelligent Light System )
Bluetooth
MB-Connect
Akkukäyttöinen lisälämmitin ( Blow By Heater )
Urheiluistuimet
Osittain sähkösäätöiset kuljettajan ja matkustajan istuimet
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Avaimeton käynnistys
Automaattiset kaukovalot
Törmäys varoitin
Pysäköinti avustin
Kuljettajan vireystilan vahti
Mäkilähtö avustin
Ajotapa valitsin
Ajotietokone
Sadetunnistin
Isofix
Penkinlämmittimet
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Led-Päivä ajovalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
AUX / USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeuden ja ristiselän tuen säätö
Kyynärtuki edessä ja takana
Mukiteline
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 195000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 155 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~30 km |
| Akkukapasiteetti | 8.7 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2017 |
| Edellinen katsastus | 8/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2605 kg |
| Omamassa | 2025 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | NKV-186 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

