Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2020)
• Tähän autoon korko 1,99% 15.5.2026 asti!!!!!!
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 87tkm
• Hihna vaihdettu 2/25
• Akun SOH 84,4% (Aviloo Flash)
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/nlp-166/
• 2xPyörät, 18/19" Alumiinivanteet
• Neliveto
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Suksiluukku
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline, Rek.-19
• Automaatti-ilmastointi ECC
• Aktiivinen kaistallapitoavustin
• Vakionopeudensäädin; adaptiivinen
• Navigointijärjestelmä
• Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
• Ajotietokone
• LED-ajovalot
• R-Design sport-istuin kangas/nahka Charcoal
• Panoraamakattoluukku, sähkötoiminen
• Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
• Pysäköintitutka taakse ja eteen
• Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
• 8xAirbag, Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
• Avaimeton ajojärjestelmä
• Kaukokeskuslukitus
• Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
• Lämmitettävät etu- ja takaistuimet
• Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
• Automaattisesti himmenevä taustapeili
• Bluetooth-järjestelmä
• Volvo On Call
• Kaistavahti ja kuljettajan tarkkailutoiminto
• Sadetunnistin
• Varustepaketti Navigation Pro MY20, CarPlay ja Android Auto
• Liikennemerkki-informaatio
• Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
• Rattivaihteet
• PilotAssist
• Sähköinen takaluukku HF toiminnolla
• Digitaalimittaristo
• Lämmitettävä ohjauspyörä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSuksiluukkuSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 87000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 233 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 2.8 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 54 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2019 |
| Edellinen katsastus | 2/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2161 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | NLP-166 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

