Volkswagen Golf
Volkswagen Golf (vm. 2020)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Kesärenkaat Continental 6mm pintaa 16" Volkswagenin alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nokian 6mm pintaa 16" alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
Apple carplay ja android auto
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopedensäädin
Automaattinen ilmastointi
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Kuljettajan vireysvahti
Törmäysvaroitin
Start/stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Tummenetut taka / sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan suojaverkko
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 130000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 116 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2020 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omamassa | 1438 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | NLR-943 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

