Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
Kesärenkaat 18" Alumiinivanteilla Pirelli pintaa 6mm
Talvirenkaat 18" Nokian kitkat Amg vanteilla Pintaa 6mm
SOH 89,6%
AMG ulko ja sisä paketit
Metalliväri
Led-Ajovalot
Akkukäyttöinen lisälämmitin (Blow by Heater)
Widescreen (Digimittaristo)
Bluetooth
App-Connect (Mercedes-Benz Me sovellus)
Sähkötoiminen vetokoukku
Pysäköinti kamera (360-Kamerat)
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka/ Alcantara verhoiltu urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Kuolleen kulman varoitin (Bliss)
Kaistavahti
Törmäys varoitin
Pilot assist
Kuljettajan vireys vahti
Pysäköinti avustin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton kulku (Keyless Go)
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Aktiiviset kaarrevalot/Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saattovalot
Kattokaiteet
Tummennetut taka/sivu lasit
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
AUX/USB
Tuontiauto: Tuontimaa Saksa
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (diesel/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 130000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~54 km |
| Akkukapasiteetti | 13.5 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2022 |
| Edellinen katsastus | 4/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2850 kg |
| Omamassa | 2215 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | NML-853 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

