Toyota Proace
Toyota Proace (vm. 2020)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Viimeisin huolto 145tkm
Kesärenkaat 5mm pintaa Continental 16"
Talvirenkaat 10mm pintaa Nokian Hakkapeliitta nastat 16"
Metalliväri
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintitutka takana
Start/Stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Penkinlämmitin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 145000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2/2020 |
| Edellinen katsastus | 9/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omamassa | 1760 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | NNI-951 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

