Mitsubishi L200
Club Cab 2,5 TD 4WD * Hihna juuri vaihdettu, Valorauta, Koukku, USB-soitin *
8900 €
+ toimistokulut 199 €
Mitsubishi L200 (vm. 2003)
• Suomi-auto, 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ohf-145/
• Neliveto
• Jakohihna vaihdettu 229tkm
• Huoltokirja, Viim. huolto 230tkm
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• LED-lisävalo, Valorauta
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki
• Ohjauspyörän korkeussäätö
• Mukiteline
• Metalliväri
• Kuljettajan turvatyyny
• Etuistuimien lämmitys
• Takalasien tummennus
• Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
• USB-soitin
• Easy Select 4WD, neliveto
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2003 |
| Mittarilukema | 231000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 152 km/h |
| Iskutilavuus | 2.5 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 1 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2003 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 2830 kg |
| Omamassa | 1850 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Vihreä |
| Rekisteritunnus | OHF-145 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
8900
295
12
5.99
199
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

