Volkswagen Caravelle
Pitkä 2,0 TDI 132 kW Comfortline * 9 paikkainen* Vakkari* Ilmastointi*
16900 €
+ toimistokulut 299 €
Volkswagen Caravelle (vm. 2010)
Suomi-Auto
Kesärenkaat Dunlop 17" Volkswagenin alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nastat Kuhmo 17" alumiinivanteilla
Jakohihna vaihdettu 240tkm
Iso huolto tehty 141tkm (männät ja tiivisteet uusittu ja turbo vaihdettu)
9-Paikkainen
Vetokoukku
Lisävalot
Ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Ajotietokone
Penkinlämmitin kuskille
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka ja sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
AUX
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 247000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 191 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 199 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2010 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 2128 kg |
| Istumapaikat | 9 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | OSZ-939 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
16900
295
12
4.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

