Citroen C4
Citroen C4 (vm. 2012)
• Suomi-auto
• 360-kuvat:https://www.kupenauto.fi/auto/ots-771/
• Huoltokirja, Viim. huolto 201tkm
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Kuljettajan istuimen korkeussäätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Isofix, Mukiteline
• Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella, säätimet ohjauspyörässä
• ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Metalliväri
• Ajotietokone
• 6xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Kaukosäätöinen keskuslukitus
• Ilmastointi
• Lämmitettävät etuistuimet
• Sähkötoimiset ja -lämmitteiset sivupeilit
• Sähkötoimiset etusivuikkunat
• MP3 Radio CD - soitin 6 kaiutinta
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / moottorilämmitinOhjaustehostinPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 204000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 193 km/h |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2012 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1550 kg |
| Vetokyky jarruitta | 640 kg |
| Kokonaismassa | 1765 kg |
| Omamassa | 1370 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | OTS-771 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

