BMW 320 Gran Turismo
BMW 320 Gran Turismo (vm. 2014)
Hyvillä huolloilla ja jakoketju tarkistettu!
Talvirenkaat Nokian Tyres 3,5mm pintaa 17'' bmw alumiinivanteilla
Uudet Kesärenkaat 18'' bmw alumiinivanteilla
Luxury varuste paketti
Xenon ajovalot
Bluetooth
Sähköinen vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoillut urheiluistuimet
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 2-muistitoiminnalla
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Avaimeton käynnistys
START / STOP järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-soitin
AUX/USB
Kuljettajan sekä matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynertuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 247000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 224 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 154 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2013 |
| Edellinen katsastus | 2/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2210 kg |
| Omamassa | 1715 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | OUE-554 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

