Volkswagen Golf
Volkswagen Golf (vm. 2016)
• Suomi-auto
• 2. omistajalta
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ouv-909/
• Ajotietokone
• Huoltokirja
• 2xPyörät, 2x15" Alumiinivanteet
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Kaukokeskuslukitus
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Sähköisesti taittuvat ja lämmitettävät ulkopeilit
• Lämmitettävät etuistuimet
• Suksiluukku
• Kattokaiteet
• Sadetunnistin
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Bluetooth
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Jäähdytettävä hanskalokero, Mukiteline, Rek.-15
• Automaatti-ilmastointi
• Vakionopeussäädin. Nopeudenrajoitin
• Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC
• Metalliväri
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjaimella
• Pysäköintitutkat edessä ja takana
• 6xAirbag, matkustajan puoleinen turvatyyny kytkettävissä pois toiminnasta
• Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
• Radio Composition Colour. Kosketusvärinäyttö 5". CD- ja MP3-toisto. AUX-IN-liitin ja SD-muistikorttipaikka
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSuksiluukkuSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 207000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 196 km/h |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 115 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2015 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 660 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omamassa | 1324 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | OUV-909 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

