Volkswagen Passat
Volkswagen Passat (vm. 2018)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Jakohihna vaihdettu 112tkm
Kesärenkaat 17" VW Alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat 17" Alumiinivanteilla
Led-Ajovalot
Bluetooth
Sähköinen vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Akkukäyttöinen lisälämmitin ( Blow By Heater )
Mukautuva vakionopeudensäädin
Nahka / Alcantara verhoiltu urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Alamäkiavustin
Törmäys varoitin
Kuljettajan vireys vahti
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Aktiiviset kaarre valot/sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX/USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan Näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 124000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 115 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Toimintasäde | ~50 km |
| Akkukapasiteetti | 9 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2018 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omamassa | 1801 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | OZF-648 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

