BMW X3
BMW X3 (vm. 2022)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
Suomi-auto
1-Omistaja
Viimeisin huolto 68tkm
Kesärenkaat Bridgestone 19" M-sport alumiinivanteilla
Talvirenkaat Continental kitkat 18" Bmw alumiinivanteilla
M-sport
Metalliväri
Led-ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
Navigaattori
Akkukäyttöinen lisälämmitin
Sähköinen vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoilu
Automaattinen ilmastointi
Pysäköintiavustin
Törmäysvaroitin
Avaimeton käynnistys
Start / Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Led-päivä ajovalot
Tervetuloa valot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan näkösuoja
Tavaratilan suojaverkko
Huomioithan, että hybridi- ja sähköautojen toimintamatka voi vaihdella ilmoitetuista arvoista riippuen esimerkiksi ajotavasta, lämpötilasta ja ajo-olosuhteista.
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 91000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2022 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omamassa | 2065 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | OZJ-150 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

