Volkswagen ID.4
Volkswagen ID.4 (vm. 2023)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Akun SOH 94,9% (Aviloo)
• Metalliväri
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ozt-948/
• 2xPyörät, 2x19" Alumiinivanteet
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Kuljettajan istuimen korkeussäätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Isofix, Mukiteline
• Mukautuva vakionopeussäädin ACC ja ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
• Navigointilaite Discover Pro. Kosketusnäyttö 10"
• Pysäköintitutkat edessä ja takana
• Lämmitettävä tuulilasi
• Lämpöpumppu
• Täysautomaattinen ilmastointilaite Climatronic (2-alue)
• Ajovakaudenhallinta
• Ajotietokone
• Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeili
• App-Connect älypuhelinliitäntä (langaton)
• Matkapuhelinvalmius Comfort. Ulkoinen antenniliitäntä ja langaton lataus
• LED-ajovalot
• Sähköikkunat
• 6xAirbag
• Kaukokeskuslukitus
• Sadetunnistin ja automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Digitaalinen mittaristo
• Radio- / infotainment-järjestelmä navigointivalmiudella.Kaiuttimet edessä ja takana.10" kosketusnäyttö. Puheohjaus
• Lämmitettävät etuistuimet, Hätäpuhelujärjestelmä, Liikennemerkkientunnistus, Ambiente-valaistus
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä tuulilasiNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 78000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 150 kW |
| Toimintasäde | ~524 km |
| Akkukapasiteetti | 82 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2120 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | OZT-948 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

