Toyota RAV4 Plug-In
Toyota RAV4 Plug-In (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
1.Omisteinen Ruotsista tuotu auto. Hinta sisältää rekisteröinnin Suomen kilpiin, alv vähennyskelpoinen autoverottomasta hinnasta.
Kesärenkaat Bridgestone 6mm pintaa 19'' Toyota alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat Continental 7mm pintaa 18'' alumiinivanteilla
JBL Äänentoistojärjestelmä
Led-ajovalot
Bluetooth
Navigointijärjestelmä
Irroitettava vetokoukku
Musta sisäkatto
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka / Kangas verhoiltu istuimet
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Apple Car Play & Android Auto
Törmäysvaroitin
Kaistavahti
Kuolleenkulmanvaroitin (BLIS)
Etäisyysvaroitin
Liikennemerkintunnistin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Kaukovaloassistentti
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Lämmitettävä tuulilasin alareuna
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset koria vasten taittuvat peilit
Tummennetut taka/sivulasit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
USB
Mukiteline
Tavaratilan näkösuoja
2X Avaimet
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 96000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 136 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2.5 cm3 |
| Toimintasäde | ~74 km |
| Akkukapasiteetti | 17.8 kWh |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2510 kg |
| Omamassa | 2005 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | PMP241 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

