Volvo V70
2.4 D5 Automatic * Webasto* Ilmastointi* Vetokoukku* Cruise*
1790 €
+ toimistokulut 299 €
Volvo V70 (vm. 2002)
Huoltokirja hävinnyt. Jakohihnan vaihdosta tarra konepellin alla 555tkm / 2025vm
Turbo vinkuu täys kiihdytyksessä
Kesärenkaat Minerva 16" Volvon alumiinivanteilla
Talvirenkaat kitkat
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ( toimii )
Automaattinen ilmastointi ( toimii )
Vetokoukku
Nahkaverhoiltu istuimet
Vakionopeudensäädin
Ajotietokone
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Radio
2x Avain
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)NahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2002 |
| Mittarilukema | 568000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 120 kW |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Keskikulutus | 8.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 215 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9/2005 |
| Edellinen katsastus | 6/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omamassa | 1712 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | RBF-574 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
1790
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

