Skoda Fabia
Skoda Fabia (vm. 2016)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
1-Omisteinen
Jakohihna ja Vaihteisto Öljyt vaihdettu 65tkm
Kesärenkaat 16" Alumiinivanteilla 5mm pintaa
Talvirenkaat 15" Alumiinivanteilla 7mm
Metalliväri
Xenon-Ajovalot
Bluetooth
Navigointi (Vaatii puhelin liitännän)
Apple car play/Android-auto
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella/kaukosäädöllä
Pysäköinti tutka
Vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Front Assist
Väsymyksen tunnistus
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop Järjestelmä
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Aktiiviset kaarre valot/sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
AUX/USB
Mukiteline
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 65000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 196 km/h |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.1 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2015 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 570 kg |
| Kokonaismassa | 1609 kg |
| Omamassa | 1154 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | RSC-110 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

