Skoda Karoq
Skoda Karoq (vm. 2019)
• Suomi-auto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/rtu-242/
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 65tkm
• Jakohihna vaihdettu 7/25
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät, 18/19" Alumiinivanteet
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Suksiluukku
• Ajotietokone
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Jäähdytettävä hanskalokero, Mukiteline
• Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
• Adaptive Cruise Assistant - Mukautuva vakionopeuden säädin ja nopeudenrajoitin
• ESC-ajonvakautusjärjestelmä
• Metalliväri
• Nahkaverhoilu, istuinpinnat nahkaa ja keinonahkaa
• Sähköisesti avattava panoraamakattoikkuna
• Amundsen-audio- ja navigointijärjestelmä, 8,0' värillinen kosketusnäyttö
• Automatic Parking Assistant 3.0 - Automaattinen pysäköintiavustin
• Optical Parking Assistant - peruutuskamera
• 6xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Hätäpuhelujärjestelmä
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• LED-ajovalot
• Skoda Connect
• Sähköikkunat
• Avaimeton lukitus ja käynnistys
• Front Assist
• Sähköisesti säädettävä kuljettajan istuin muistilla
• Lane Assist
• Lämmitettävät etuistuimet
• Sähköisesti sisäänpäin taitettavat ja automaattisesti tummentuvat ulkopeilit muistisäädöllä sekä Boarding Spots-maavalot
• Blis
• Bluetooth-matkapuhelinvalmius ja langaton WLAN-tukiasema
• Infotainment Online, 1 vuosi + Care Connect, 1 vuosi
• SmartLink+
• SunSet-tummennetut takasivu- ja takalasit
• Canton Sound System
• Liikennemerkkien tunnistus
• Soitin
• Virtual Pedal - kosketukseton takaluukun avaus ja sulkeminen
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLohkolämmitin / moottorilämmitinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinSisätilanpistokeSuksiluukkuSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 66000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 7.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 168 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2019 |
| Edellinen katsastus | 1/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1932 kg |
| Omamassa | 1393 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | RTU-242 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

