Toyota RAV4 Plug-In
Toyota RAV4 Plug-In (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Merkkiliikkeen huoltokirja Viimeisin huolto 89tkm
Kesärenkaat Dunlop pintaa 5mm 18'' Toyotan alumiinivanteilla
Talvirenkaat Michelin nastat pintaa 6mm 18'' alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-Ajovalot
Musta sisäkaton verhoilu
Bluetooth
Navigaattori
Pysäköinti kamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka / Kangas verhoiltu istuimet
Sähkökäyttöiset istuimet
Automaattinen ilmastointi
Älypuhelimen integrointimahdollisuus (Apple CarPlay & Android Auto)
BLIS
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Risteävän liikenteen varoitin
Avaimeton avaus/lukitus
Avaimeton käynnistys
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet takana ja edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takanava
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 92000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 136 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2.5 cm3 |
| Toimintasäde | ~74 km |
| Akkukapasiteetti | 17.8 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 2/2021 |
| Edellinen katsastus | 11/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2510 kg |
| Omamassa | 1985 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | RUN-661 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

