Volkswagen Polo
Comfortline 1,0 55 kW (75 hv) BlueMotion Technology 4-ovinen *Suomi-Auto *2X Alumiinivanteet
9900 €
+ toimistokulut 299 €
Volkswagen Polo (vm. 2016)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
2-Omisteinen
Viimeisin Huolto 61tkm
Kesärenkaat 15" VW Alumiinivanteilla Pintaa 5mm
Talvirenkaat 15" Alumiinivanteilla Nokian nastat pintaa 7mm
Automaattinen ilmastointi
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
AUX/USB
Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 62000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 55 kW |
| Huippunopeus | 173 km/h |
| Iskutilavuus | 1 cm3 |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 108 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2015 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 520 kg |
| Kokonaismassa | 1570 kg |
| Omamassa | 1055 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Rekisteritunnus | SLX-301 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
9900
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

