Ford Transit Courier
Ford Transit Courier (vm. 2022)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/sov-511/
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Pariovet
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Tavaratilan lämmitin
• Mukiteline
• Sähkösäätöiset ulkopeilit
• Ilmastointi, manuaali
• ESP, Mäkilähtöapu
• Ajotietokone
• Sähkötoimiset etusivuikkunat, kuljettajan puolen ikkuna yhdellä painalluksella alas
• 4xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Kaukokeskuslukitus
• Lämmitettävä tuulilasi, lämmitettävät pesusuuttimet
• Ford Connected Radio, Bluetooth Handsfree ja My Ford Dock -älypuhelinteline
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 100000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 55 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 131 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2022 |
| Vetokyky jarruilla | 540 kg |
| Vetokyky jarruitta | 540 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omamassa | 1313 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | SOV-511 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

