BMW 530
BMW 530 (vm. 2022)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Tästä autosta sinulle lisää kertoo asiantuntijamme Jukka-Pekka numerosta: 040 016 2321. Kysy myös kotiintoimitusta!
Suomi-auto
1-Omistaja
Viimeisin huolto 131tkm
Kesärenkaat 18" BMW alumiinivanteilla pintaa 5mm
Talvirenkaat kitkat alumiinivanteilla
Ulkonäkö, valaistus ja korivarusteet:
M Sport -varustepaketti
LED-ajovalot
Sumuvalot
Tervetulovalot
Saattovalot
Kattokaiteet
Turvallisuus, ajoavustimet ja pysäköinti:
Mukautuva vakionopeudensäädin
Automaattinen ohjaus
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Törmäysvaroitin
Kuolleenkulman varoitin (BLIS)
Pysäköintikamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Automaattiset kaukovalot
ISOFIX-kiinnikkeet
Mukavuus, sisätilat ja istuimet:
Urheiluistuimet
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus- ja ristiseläntuen säätö
Automaattinen ilmastointi
Akkukäyttöinen lisälämmitin ajastuksella ja puhelinohjauksella (Blow By Heater)
Digitaalinen mittaristo
Ajotietokone
Penkinlämmittimet
Ajotapavalitsin
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
Teknologia, media ja liitettävyys:
Navigointijärjestelmä
Bluetooth / Apple Car Play / Android Auto
App-Connect
AUX- ja USB-liitännät
Avaimet, ovet ja käytännöllisyys:
Sähkötoiminen takaluukku
Sähköinen vetokoukku
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Peilit, ikkunat ja näkyvyys:
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Sadetunnistin
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 152000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~53 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2022 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omamassa | 2035 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | SOV-881 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

