Audi A6
Audi A6 (vm. 2023)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat Bridgestone 5mm pintaa 18''
Talvirenkaat Michelin 7mm pintaa
Viimeisin huolto 30tkm
SOH- 88,2%
Led-Ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
Navigaattori
Apple Car Play / Android Auto
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka-Alcantara urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ( Blow By Heater )
Etäisyysvaroitin
Kulj. Vireysvahti
Liikennemerkin tunnistin
Avaimeton käynnistys
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 44000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 195 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~68 km |
| Akkukapasiteetti | 17.9 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 2/2023 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2675 kg |
| Omamassa | 2150 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | SPB-176 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

