Volvo V60
Volvo V60 (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Talvirenkaat Sailun kitkat pintaa 5mm 18'' Volvon alumiinivanteilla
Kesärenkaat Pirelli pintaa 4mm 18'' Volvon alumiinivanteilla
Soh 86,9%
Metalliväri
Led-Ajovalot
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / puhelin ohjauksella
Volvo On Call
Digimittaristo
Bluetooth
Sähköinen vetokoukku
Apple Car Play / Android Auto
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Pilot Assist
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Pysäköinti avustin
Automaattiset kaukovalot
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop Järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 143000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 186 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~58 km |
| Akkukapasiteetti | 11.6 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2020 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2550 kg |
| Omamassa | 2113 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | SPP-655 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

