Toyota RAV4 Plug-In
Toyota RAV4 Plug-In (vm. 2022)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
1-Omisteinen Ruotsista tuotu auto. ALV-Vähennys kelpoinen autoverottomasta hinnasta.
Talvirenkaat Nokia nastat pintaa 5mm 18'' alumiinivanteilla
Kesärenkaat Bridgestone pintaa 4mm 19'' Toyotan alumiinivanteilla
Helmiäisväri
Led-Ajovalot
Digimittaristo
Bluetooth
Apple Car Play / Android Auto
360° Kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 2-Muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Lämmitettävä tuulilasi
BLIS ( Kuolleen kulman varoitin )
HUD- Tuulilasinäyttö
Liikennemerkin tunnistin
Risteävän liikenteen varoitin
Kaistavahti
Törmäysvaroitin
Automaattiset kaukovalot
Avaimeton käynnistys
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Digitaalinen taustapeili
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Ilmastoidut penkit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX
Kuljettajan ja matkustajan korkeus ja ristiseläntuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 80000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 136 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2.5 cm3 |
| Toimintasäde | ~74 km |
| Akkukapasiteetti | 17.8 kWh |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2510 kg |
| Omamassa | 2005 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | TSA68S |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

