BMW 520
BMW 520 (vm. 2012)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
3-Omisteinen Suomi-Auto
Autoon vaihdettu Tehdas kunnostettu moottori 156tkm. ( Moottorilla ajettu nyt noin 8tkm ) Kuitti löytyy 9330€
Kesärenkaat Hankook 17" BMW Alumiinivanteilla
Talvirenkaat Hankook nastat 6mm pintaa 17" BMW Alumiinivanteilla
Metalliväri
Bluetooth
Xenon-Ajovalot
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Avaimeton käynnistys
Start / Stop järjestelmä
Monitoimi ohjauspyörä
Ajotietokone
Sadetunnistin
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-Päivä ajovalot
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummenetut taka / sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Radio
AUX
Kyynärtuki
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 165000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2011 |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omamassa | 1685 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | USG-951 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

