Peugeot 3008
Peugeot 3008 (vm. 2017)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Viimeisin huolto 107tkm
Kesärenkaat 5mm pintaa Nokian Nordman 18" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 6mm pintaa Nokian Hakkapeliitta 17" Alumiinivanteilla
Led-Ajovalot
Metalliväri
Bluetooth
Navigaattori
Apple CarPlay / Android Auto
Pysäköintitutka edessä ja takana
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkösäätöiset istuimet
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
BLIS
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 113000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 120 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2017 |
| Edellinen katsastus | 9/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 670 kg |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omamassa | 1345 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | UZY-842 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

