Renault Laguna
Renault Laguna (vm. 2010)
• Suomi-auto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/vvk-784/
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät, 2x16" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaattinen ilmastointi, säädöt erikseen oikealle/vasemmalle
• Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
• ESP & ASR ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Metalliväri
• Ajotietokone
• TOMTOM- navigaatiojärjestelmä värinäytöllä
• Sähkötoimiset sivulasit
• 6xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Renault avainkortti ja kauko-ohjattu keskuslukitus
• Lämmitettävät etuistuimet
• Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
• Sadetunnistin
• Radio-CD-MP3
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 290000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2010 |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1957 kg |
| Omamassa | 1482 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | VVK-784 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

