Kia Ceed
1,4 ISG LX 5D EcoDynamics * 2-Omisteinen Suomi-Auto* Lämmitettä ratti* Ilmastointi* Vakionopeudensäädin*
6900 €
+ toimistokulut 299 €
Kia Ceed (vm. 2015)
Suomi-auto
Kesärenkaat 4mm pintaa
Metalliväri
Start/stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjaupyörä
Lämmitettävä ohjaupyörä
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
AUX/USB
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähköpeilitUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 193000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 73 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 130 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2015 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1284 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | VXO-198 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
6900
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

