BMW X5
BMW X5 (vm. 2008)
Tarkalla pidolla ollut X5
Viimeisin huolto 280tkm
huollot 30tkm, 60tkm, 83tkm, 108tkm, 110tkm, 131tkm, 146tkm, 175tkm, 203tkm, vaihteistoöljyt 221tkm, 238tkm, 249tkm, 267tkm, 280tkm,
Kesärenkaat Hankook 20'' Bmw Alumiini vanteilla
Talvirenkaat Continental 20'' Alumiini vanteilla
Poppivehkeet päivitetty (2000€)
Xenon-Ajovalot
Vakionopeudensäädin
Kaukosäätöinen webasto
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Vetokoukku
Metalliväri
Nahkaverhoilu
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Tummennetut taka/sivu lasit
Isofix
Automaattinen ilmastointi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Monitoimiohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Sadetunnistin
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 280000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 8.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 216 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2017 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2790 kg |
| Omamassa | 2185 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | VXO-597 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

