Nissan Qashqai
Nissan Qashqai (vm. 2014)
Kesärenkaat Antares pintaa 6mm 17'' Nissanin alumiini vanteilla
Talvirenkaat Nokia pintaa 7mm 17'' Nissanin alumiini vanteilla
Metalliväri
Bluetooth
Navigaattori
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Pysäköinti kamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Törmäysvaroitin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: Perinteinen
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 205000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 129 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2014 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 675 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omamassa | 1426 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | XVR-962 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

