Opel Crossland X
Opel Crossland X (vm. 2019)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
2-Omisteinen Suomi-Auto
Jakohihna vaihdettu 113tkm, Viimeisin huolto 136tkm
Bluetooth
360° Pysäköintikamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Navigointijärjestelmä
Apple Car Play / Android Auto
Vakionopeudensäädin
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Urheiluistuimet
BLIS ( Kuolleen kulman varoitin )
Automaattinen ilmastointi
Avaimeton käynnistys
Avaimeton Avaus / Lukitus
Kaistavahti
Start / Stop järjestelmä
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Isofix
Penkinlämmittimet
Ajotapa valitsin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Radio
USB / AUX
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeuden ja ristiselän tuen säätö
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 137000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 127 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2019 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 840 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1805 kg |
| Omamassa | 1278 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | XVU-216 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

