BMW X5
BMW X5 (vm. 2021)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat Pirelli pintaa 6mm 19'' BMW Alumiinivanteilla
Talvirenkaat Michelin pintaa 7mm 19'' Alumiinivanteilla
1-Omisteinen Suomi-Auto
Metalliväri
Led-Ajovalot
Sähkökäyttöinen lisälämmitin
Digimittaristo
Bluetooth
Navigaattori
Apple Car Play / Android Auto
Mustasisäkatto
Sähköinen vetokoukku
360° Kamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoillut urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet
Kuljettajan istuin 2-Muistitoiminnolla
Automaattinen ilmastointi
BLIS
HUD
Kaistavahti
Risteävän liikenteen varoitin
Törmäysvaroitin
Avaimeton käynnistys
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peiit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB C
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmajousetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 56000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 290 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Toimintasäde | ~83 km |
| Akkukapasiteetti | 24 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2021 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3150 kg |
| Omamassa | 2510 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | XXO-900 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

