BMW X3
F25 xDrive20d TwinPower Turbo A Business Automatic * Urheiluistuimet* Vetokoukku* Xenon-Valot
12900 €
+ toimistokulut 299 €
BMW X3 (vm. 2013)
Kesärenkaat 5mm pintaa 17" alumiinivanteilla
Talvirenkaat 10mm pintaaa 17" alumiinivanteilla
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Vetokoukku
Pysäköintitutka takana ja edessä
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin
Avaimeton käynnistys
Start/stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
AUX
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 228000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2013 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | YIH-346 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
12900
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

