Mercedes-Benz C
Mercedes-Benz C (vm. 2015)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat 17" 5mm pintaa Mercedes alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat 17" 8mm pintaa alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 167tkm
Intelligent Light System ( Led-Ajovalot )
Bluetooth
Pysäköintitutka takana ja edessä
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
Nahka / Kangas verhoiltu urheiluistuimet
Start/stop järjestelmä
Vakinopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Rattivaihteet
Sadetunnistin
Ajotietokone
ISOFIX
Penkinlämmittimet edessä
Led-päivä ajovalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 173000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| Iskutilavuus | 2.1 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 110 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2015 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2135 kg |
| Omamassa | 1570 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | YIT-595 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

