Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2016)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Talvirenkaat Continental nastat pintaa 7mm 16 Mercedes-Benz alumiinivanteilla
Kesärenkaat Continental pintaa 4mm 17 Mercedes-Benz alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 163tkm
9G Tronic automaattivaihteisto
Metalliväri
Led-Ajovalot
Bluetooth
Vetokoukku
Mustasisäkatto
Pysäköintitutka edessä ja takana
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Nahka/Kangas Istuimet
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Kaistavahti
Törmäysvaroitin
Vireystilan vahti
Kaistavahti
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Rek 28.07.2015 ( vm 2016 )
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupe |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 160000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 125 kW |
| Iskutilavuus | 2.1 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 115 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2018 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2205 kg |
| Omamassa | 1735 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | YJS-758 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

