Ford Transit
Ford Transit (vm. 2020)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 2xPyörät
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Mukiteline
• Ilmastointi
• Vakionopeudensäädin
• ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
• Ajotietokone
• Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
• Kuljettajan turvatyyny
• Lämmitettävä tuulilasi
• Lämmitettävät etuistuimet
• Peruutuskamera
• Alumiinilava
• Ferrari 310a-nosturi
• Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät
• Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• Näkyvyyspaketti: Ajovaloautomatiikka, Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
• Ford Radio, Bluetooth, USB, audiojärjestelmän kaukosäätimet ohjauspyörässä, 4 kaiutinta
• Ajovalot: Xenon
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 37000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 95 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 9.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 230 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2020 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2610 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | YKL-983 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

